Judovereniging Vos is aangesloten bij de Judo Bond Nederland. We verzorgen al vele jaren zowel recreatie als wedstrijdsport judolessen voor jeugd (vanaf 6 jaar), junioren en senioren.

judovereniging vos

Recreatief en wedstrijdjudo

Naast het wedstrijdjudo met zijn specifieke kenmerken wordt binnen onze vereniging ook veel aandacht gegeven aan het recreatieve judo. Goede karakter vormende eigenschappen zoals respect voor elkaar, discipline en zelfvertrouwen zijn binnen de judosport belangrijke waarden. Binnen de judolessen, bij zowel recreatief als wedstrijdjudo, wordt in een prettige positieve sfeer veel aandacht geschonken aan deze kenmerkende eigenschappen van judo.

Naast het recreatieve judo promoot onze vereniging ook het wedstrijdjudo door het geven van geven van extra judotraining aan onze selectiegroep en het organiseren van jeugd clubkampioenschap voor al onze jeugdleden.

Naast de vele toernooien jaarlijks in Nederland bezoeken we met de wedstrijdjudoka's (ook de jeugdige) regelmatig toernooien in het Buitenland. 
Ons JBN nummer is D2SG81K